Lajm

Intervista ekskluzive: Naseri flet për ndarjen nga gruaja e parë (VIDEO)

Intervista ekskluzive: Naseri flet për ndarjen nga gruaja e parë (VIDEO)

Aida Doçi dhe Naser Qeli ishin sonte protagonistë në një intervistë ekskluzive për Prive pas martesës. Ata folën gjerë e gjatë për lidhjen, gjithçka që u komentua dhe jo vetëm. Mes tjerash, menaxheri i këngëtares, tashmë bashkëshorti i saj foli për ndarjen nga bashkëshortja e parë dhe rënien në dashuri me Aidën. Detajet ua sjell materiali i mëpo shtëm. V1deo: