Lajm

‘Vajzat e mira nuk gjinden në diskotekë’ nëna e Shpat Kasapit flet për lidhjen e të birit.. (Video)

‘Vajzat e mira nuk gjinden në diskotekë’ nëna e Shpat Kasapit flet për lidhjen e të birit.. (Video)

Ditën e djeshme Shpat Kasapi ka qenë i ftuar në “Rudina”, ku shoqërohej nga nëna e tij, një figurë e njohur e politikës në Maqedoni, deputetja Gjylymser Kasapi./.…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…