Lajm

“Unë nuk i kërkoj llogari çfarë bën në krevat”, u akuzua për bashkëpunim me “Zogun e Tiranës”, rrëfehet Dajana Shabani

“Unë nuk i kërkoj llogari çfarë bën në krevat”, u akuzua për bashkëpunim me “Zogun e Tiranës”, rrëfehet Dajana Shabani

Në përgjimet e bëra nga policia doli dhe emri i moderatores Dajana Shabani. E ftuar në “Why Not” Dajana ka deklaruar se nuk ka asnjë lidhje me arr estimin e “Zogut të Tiranës” dhe se nuk mban përgjegjësi për jetën e tij private..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…