Lajm

Rashel Kolaneci provokon me ‘armën’ e saj më të fortë (Video)

Rashel Kolaneci provokon me ‘armën’ e saj më të fortë (Video)

Së fundmi, bukuroshja ka postuar një video në Instagram ku tregon të gjithë hiret e saj.Videoja e mëposhtme nuk ka nevojë për shumë komente/.…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…