Lajm

Pas ndarjes nga burri nuk do ta besoni se cka i ndodhi Violetës

Pas ndarjes nga burri nuk do ta besoni se cka i ndodhi Violetës

Këngët e saj zakonisht i janë dedikuar historisë, dashurisë trimërisë duke mos lënë anash as himnet për bukurinë. Violeta, shquhet edhe për stilin e veçantë të veshjes, që nga veshjet kombëtare, uniformën e UÇK, e deri tek veshja e nusërisë..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…