Lajm

Pa pikë dyshimi kjo 53 vjeçare është femra më joshëse e gjeneratës së saj

Pa pikë dyshimi kjo 53 vjeçare është femra më joshëse e gjeneratës së saj

Salma Hayek është krenare që është edhe një vit më e vjetër!Aktorja pozoi me krenari në bikini, fotografi të cilën e postoi në Instagram, vetëm një ditë para ditëlindjes së saj të 53-të, transmeton Klan Kosova..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…