Lajm

Nuk e b.esoni sa vjeç mbush? Feston sot ditëlindjen, Eneda Tarifa ka një mesazh për gjithë fansat e saj

Nuk e b.esoni sa vjeç mbush? Feston sot ditëlindjen, Eneda Tarifa ka një mesazh për gjithë fansat e saj

Nuk ka asgje te vecante nga ndonje dite tjeter ditelindjeje e cdokujt prej nesh, por ditelindjet jane te bukura se mbartin nje ndjesi shprese, celebrojne “jeten” (sado e ndryshme eshte ajo per secilin prej nesh)..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…