Lajm

Njohja e patentave, marrëveshja me Italinë behet Zyrtare. Ja ç’duhet të dini per ju qe jetoni ne ITali

Njohja e patentave, marrëveshja me Italinë behet Zyrtare. Ja ç’duhet të dini per ju qe jetoni ne ITali

Marrëveshja u nënshkrua pak ditë më parë në Tiranë nga ministrja e Jashtme, Olta Xhaçka ndërsa për palën italiane nga ambasadori i Italisë në vendin tonë, Fabrizio Bucci..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…