Lajm

Naser Rafuna: Kam Lexuar Shumë Iibra, Por Asnjë Si Libri I Allahut Kurani..

Naser Rafuna: Kam Lexuar Shumë Iibra, Por Asnjë Si Libri I Allahut Kurani..

Naser Rafuna është aktori i njohur kosovar, i cili e ndan j etën me ak trimin sidomos në serialin të cilin e udhëheq së fundmi, që është mjaft i komentuar e ‘Kafeneja Jonë’, tani është kryefjala e serialit ‘Çka ka shpija’, mjaft i n djekur nga publiku kosovar..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…