Lajm

Jul Deda bën premtimin që s’pritej: Do rikthej Çiljetën në PD se na iku te lali Eri

Jul Deda bën premtimin që s’pritej: Do rikthej Çiljetën në PD se na iku te lali Eri

Për të diskutuar në l idhje me këtë temë të ftuar në emision ishin disa nga personazhet e njohur si Ori Nebijaj, Andi Lila, Julian Deda, Arjola Demiri etj që janë përfshirë në politikë..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…