Lajm

Gazetari Artan Hoxha nxjerr ‘informacionin’ B0MBË që po Iemerit vendin

Gazetari Artan Hoxha nxjerr ‘informacionin’ B0MBË që po Iemerit vendin

Gazetari i njohur investigativ Artan Hoxha ka dalw pak mw parw me njw deklaratw bombw lidhur me operacionin e Policisë dhe Prokurorisë së Elbasanit..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…