Lajm

E patë ju këtë? Do habiteni se çfarë ka ndodhur me Mevlanin, gjatë kohës që Antonela kërcente me Blerimin..!!

E patë ju këtë? Do habiteni se çfarë ka ndodhur me Mevlanin, gjatë kohës që Antonela kërcente me Blerimin..!!

Antonela kishte zgjedhur Blerimin për takimin e saj të rradhës, që u transmetua dje. Dyshja jo vetëm patën një takim të bukur, por Blerimi edhe e ftoi në kërcim Antonelën .…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…