Lajm

Dalin pamjet: Blendi Fevziu tregon për herë të parë si duket vila e tij

Dalin pamjet: Blendi Fevziu tregon për herë të parë si duket vila e tij

Moderatori i njohur Blendi Fevziu është një nga më mirë të paguarit në fushën e tij, gjë të cilën nuk e ka fshehur kurrë. .…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…