Lajm

Biznesmeni serb i ofron dhuratë marramendëse Diellza Kolgecit, por ajo e befason me përgjigjen e saj (VIDEO)

Biznesmeni serb i ofron dhuratë marramendëse Diellza Kolgecit, por ajo e befason me përgjigjen e saj (VIDEO)

Në një emision e ftuar ishte Diellza Kolgeci, ku dhe është zbuluar se cila ishte dhurata e biznismenit serbë për Diellza Kolgecin të cilen ajo e refuzoi, ja cfarë thot ajo./.…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…