Lajm

Aktores nuk i del lNATl: Kam kokë maIoku, as për miIiona euro s’do e ftoja Agron LIakajn

Aktores nuk i del lNATl: Kam kokë maIoku, as për miIiona euro s’do e ftoja Agron LIakajn

Tashmë është bërë publike se Rudina Dembacaj dhe Agron Llakaj nuk kanë më komunikim me njëri-tjetrin, pas largimit të aktores nga “Al Pazzar”..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…