Lajm

Ai e pyeti dje a je e virgjër? Ledjana merr vendimin që i habiti të gjithë për Mevlanin: Jam në pozitë…

Ai e pyeti dje a je e virgjër? Ledjana merr vendimin që i habiti të gjithë për Mevlanin: Jam në pozitë…

Për të disatën herë Ledjana e pyeti Mevlanin se çfarë ndjen për të, duke e vendosur me “shpatulla pas murit”. Mirëpo sërish nuk mori një përgjigje konkrete, ndaj më pas ajo u hpreh se vazhdon të jetë shumë konfuze për Mevlanin./.…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…