Lajm

Mami Nga Gjermania Ker.Khon Nji Djal Por

Quhem Laura kom lindur ne gjermani ne München ,,, me origjin jem nga Peja 31 vjeqare kom qen e martuar , me nji tip shum xheloz dhe fanatik familja ishin shkaktare dhe insistuan fort qe te martohesha me at tipin pa e njoftur faare .Tash dua te njoftoj nji djal skan lidhje vitet por kom vetem nji kusht qe te bashkjetoj me at per /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet