Lajm

E FUNDIT / Arta Elezajt I Del Viijdeo Ne Shesh, Momente In,Tyime Me Nje Person

Arta Elezaj ka qenë aktore e Serialit ” O sa mire” ku u bë e njohur për pu/blikun e gjerë. Ndërsa jeta e Artës ndryshoi rrënjësisht pasi la këtë serial, ajo shihej me gjëra të shtrenjta dhe me pushime të vazhdueshme. Arta Elezaj ka qenë aktore e Serialit ” O sa mire” ku u bë e njohur për publikun e gjerë shkruan GazetaFlash24. /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet