Lajm

E fejuara e Shpat Kasapit qenka shumë xheloze/ Kur e marrin në 2 ose e të natës u them dale ta…

Shpati dhe Selvija ishin të ftuar pasditen e sotme në “Ftesë në 5”, ku zbuluan më shumë për marrëdhënien e tyre. Shpati deklaroi se dëshiron të bëjë një dasmë të madhe pasi ka shumë miq dhe do të ketë një kujtim të bukur nga kurorëzimi i dashurisë me Selvien. /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet