Lajm

Binjaket 22-Vje,Çare Kërkojnë Bu.Rrë Të Për.Bashkët, Ky Është Kushti Që Ai Duhet Të Plotësojë ,

Binjake, të bukura dhe plot sharm që nuk ngurrojnë ta ndajnë me ndjekësit e tyre në blogun personal ku postojnë vazhdimisht foto provokuese. Ato janë Adel dhe Alina Fakhteeva nga Rusia dhe siç duket janë të pandara nga njëra-tjetra. Bukuroshet me sa duket kanë ndërmend të rrinë gjithë jetën bashkë, sepse deklarata e tyre e fundit i ka shtangur jo pak ndjekësit e tyre. Shtyp foton posht d