Lajm

38 Vjece Dhe Ngela Pa B,Urre! “Kam Q,Arë Tre Vite Me Radhë” Si Rrallë Herë Rr,Ëfehet Albana Osmani Për Ish-Të Dashurin

Albana Osmani ka vite që nuk e kemi parë më në një emision televiziv. Këtë të diel ajo ishte e ftuar në rubrikën “N’fermë” në “E Diell”, ku rrëfeu shumë detaje nga jetesa e saj.Albana la të nënkuptohet se është në një lidhje dashurore, duke u rezervuar të tregonte më shumë. Moderatorja tha se nga raportet e të gjitha /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet