Lajm

“Vjehrra ime është si GJARPËRl”,vajza nga Shkodra përIot me letrën e saj…!!

Letra e një vajze nga Shkodra:Përshëndetje të gjithëve! Kam një nevojë të domosdoshme për këshillat tuaja. Kam një burrë të mrekullueshëm dhe një vajzë tre vjeç, kam prindër fantastikë, dy vëllezër të mrekullueshëm që i adhuroj, gjyshër, xhaxhallarë dhe kushërinj me të cilët jam shumë e lidhur./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet