Lajm

Na la pa fjale Vajza nga Elbasani/ I dashuri më tr adhtoi dhe e tradhtova. Tani kam ngelur shtatzënë dhe

Përshëndetje! Jam një vajzë 24 vjeçe nga Elbasani dhe kam një ha ll shumë të madh që dua ta ndaj me ju dhe lexuesit sepse nuk kam me kë të flas.Problemi im nis që në gjimnaz.Kam qenë vajzë shumë tërheqëse dhe merresha me djemtë sepse e dija qe me kishin pik t’dobët.Kur isha ne vitin e fundit te gjimnazit u lidha për seriozisht me nji çun.Ai me /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet