Lajm

Mjeku bën se.ks në krevatin e pacientit, pamjet bëjnë xhiron e botës

Mesa duket një doktor ka zgjedhur zyrën e tij dhe shtrtain ku viziton pacientët,për të bërë se.ks me një femër.Sipas “Mirror” doktori kishte harruar një detaj,kishte lënë dritaren e dhomës hapur,shkruan ShkodraNews.Sipas raporteve nuk dihet ende se kush e ka bërë këtë video.Por vetëm pak minuta më vonë mjeku nga Meksika ka arritur ta dallojë që po filmohej,por ishte tepër vonë.Imazhet se videos për pak orë kanë bërë xhiron e botës.Video është filmuar me telefon celular: