Lajm

Kjo është njëra nga femrat më s shqiptare, ja çfarë vallëzimi pro vokues bën në rrugë!

Klaudia Pepa është një ndër balerinat më të suksesshme shqiptar dhe një nga personazhet më të komentuara në mediat rozë. Jo vetëm prej ndarjes nga Albi Nako, por shkak për këtë janë bërë fotot dhe videot që ajo poston shpesh herë në rrjetet e saj sociale./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet