Lajm

Gruaja nga Kosova jeton në Zvicër / Hyri kusheriri derisa isha duke u nderruar dhe…

Tung jam adriana. nje pushim shkojva ne gjakov ne shtepi pasiqe qetret ishin ne pun ika e vetme erdhn te gjith kusherit te me shohin.Pim kafe bem muhabet dhe than qe do shkojn pasi i porcolla ishte kthyer njeri un isha duke u nderruar me zuri te zhveshur veten u busqesh dhe deshi te ik un e ndala ai metha por ti je e zhveshur ska gje /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet