Lajm

Anglezi Martohet Me Shqiptaren, Por I Ndodh E Papritura: ‘U Shokova Kur Mora Vesh Se Punonte Si…’

Kësaj here në rubrikën e psikologes në gazetën britanike ‘The Sun’, ka mbërritur një histori që përfshin një vajzë shqiptare. Një 39-vje çar anglez është njohur me një vajzë 23-vj eçe nga Shqipëria përmes rrjeteve sociale, dhe vetëm pak kohë më pas ata janë martuar./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet