Lajm

ZbuIohen provat e DlVORClT së Arbana Osmanit nga bashkëshorti! Kush i njohu, pse jetuan në Elbasan dhe mbiemri i vërtetë i Arbanës

ZbuIohen provat e DlVORClT së Arbana Osmanit nga bashkëshorti! Kush i njohu, pse jetuan në Elbasan dhe mbiemri i vërtetë i Arbanës

Një vit më parë u përfoI se moderatorja e njohur e disa formateve në “Top Channel” dhe atij aktual “Dua të të bëj të lumtur”, Arbana Osmani ishte duke kaluar një k;rizë në martesën e saj, pas plot 16 vitesh..,ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqet vide,o duhet te prisni pak …