Lajm

Veshja e ngushtë ia vizatojë ‘zogun’ Bora Zemanit

Veshja e ngushtë ia vizatojë ‘zogun’ Bora Zemanit

Prezantuesja aktuale e “Për’puthën”, Bora Zemani, është njëra ndër prezantueset më “IN” të momentit.Më një zgjuarsi të pa parë dhe trup në formë superseksi, Bora fitoj vëmendje dhe fansa përtej kufijve të Shqipërisë, shkruan infokosova..,ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqet vide,o duhet te prisni pak …