Lajm

Rudina tregon romanticitetin e saj: “10 vite bashkë, të dua pafund si ditën e parë!” (foto)

Rudina tregon romanticitetin e saj: “10 vite bashkë, të dua pafund si ditën e parë!” (foto)

Si rrallë herë ajo ka postuar një foto shumë romantike krah bashkëshortit të saj ku I shpreh dhe dashurinë: “të dua pafund…” 10 vite bashke, 10 vite te mrekullueshme dashurie e bekimesh! .,ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqet vide,o duhet te prisni pak …