Lajm

Rrëfehet vajza e Sabianit: Isha me shoqet në Bllok, një djalë më preku… Erdhi babai më mori

Rrëfehet vajza e Sabianit: Isha me shoqet në Bllok, një djalë më preku… Erdhi babai më mori

Në emisionin “Glamour Zone” ajo ka treguar se kur kishte dalë me shoqet në një lokal në zonën e Bllokut, një fans i saj e ka “përndjekur” në mes të natës. Kjo e ka trembur shumë modelen, e cila tha se më pas i kishte kërkuar të atit ta merrte me makinë..,ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqet vide,o duhet te prisni pak …