Lajm

E turpshme, Burri i ‘Përputhen +40’ nuk përmbahet: Më ka marrë malli për…

E turpshme, Burri i ‘Përputhen +40’ nuk përmbahet: Më ka marrë malli për…

Ai i tha Linditës se e ka marrë malli për ish-gruan. Deklarata e tij u komentua shumë në studio, por Lindita u shpreh se kjo nuk e pengon..,ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqet vide,o duhet te prisni pak …