Lajm

Daja i Alketa Vejsiut endet rrugëve, qytetari nxjerr foton

Daja i Alketa Vejsiut endet rrugëve, qytetari nxjerr foton

Në Facebook, Vrenozi ka publikuar foton e dajës së Alketa Vejsiut, i cili shihet rrugëve dhe sipas korçarit është i braktisur dhe në gjendje të rëndë..,ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqet vide,o duhet te prisni pak …