Lajm

Babai u fri*kësua kur pa ngjyrën e foshnjës së lindur, mjekët më në fund i thanë të vërtetën

Babai u fri*kësua kur pa ngjyrën e foshnjës së lindur, mjekët më në fund i thanë të vërtetën

Pershendetje , miq te dashur stafi jone ju sjell videon e rradhes ne dobi te tuajen per permisim e njohurive te reja ose lajmeve te reja ne ditet e sotme , Ju ftojme ta ndiqni videon e rradhes e cila do ta shfaqet pak me posh.te.…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…