Lajm

Anila Kalleshi : Stomakun tuaj mund ta kuroni vetem duke pire lengun e kesaj perimeje, biles ju do te keni edhe…!

Anila Kalleshi : Stomakun tuaj mund ta kuroni vetem duke pire lengun e kesaj perimeje, biles ju do te keni edhe…!

Lëngu i lakrës është një nga pijet më të shëndetshme që mund të konsumoni pasi është i pasur me polifenolë, kalcium, magnez, hekur, fosfor, sulfur, kalium, jod si dhe vitaminat A, B1, B2, B6, C, K por edhe acid folik..,ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqet vide,o duhet te prisni pak …