Lajm

Video/ Nuk kanë fund sk an dalet: Dje u puth dhe u ngut me Atdheun, Sarës i del Video me Arjan Canin: Ai e pyet po numrin e gj o ksit sa e ke

Të dielën që kaloi në ”Përputhen” u bë pjesë edhe një vajzë e re, që quhet Sara. Sot ajo zhvilloi takimin e parë me Atdheun, ku nuk munguan skenat me pu llë tëkuqe.Që në takimin e parë ajo e puthi Atdheun, ai i ngriti bluzën për të p /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet