Lajm

T.urp! Mbyll sytë, hap gojën! Iva vs Gugu, a e gjetën bananen, patëllxhanin dhe sallamin?

Personazhet tejet të diskutuara Iva Aliko dhe Gugu ishin të ftuara ditën e sotme në programin ‘Abc e Pasdites’ me moderatorin Ermal Peçi, ku treguan për miqësinë që kanë me njëra-tjerën./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet