Lajm

Nuk kanë fund skandelet/ Bën si e dashuruar me Saimirin, po Meri paska qenë e lidhur me Muratin

Murati është një nga djemtë i cili ka hyrë në “Për’Puthen”, për të gjetur partneren e jetës, ndërsa ka zhvilluar takime me Melisën dhe Sindin. Ndersa dje Meri u zgjodh nga Saimiri si vajza me te cilen do te vazhdonte njohjen./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet