Lajm

Modelja rrëfen historinë e dashurisë me Arjonin e “Për’puthen” dhe Shën Valentinin e saj të parë: Na pëlqen të bëjmë shumë s*ks

Serena Sula dhe Arjon Luli janë çifti identifikues i këtij Shën Valentini, pasi jo vetëm që kanë festuar në mënyrën më të bukur e të paharrueshme, por edhe kanë realizuar setin e tyre të fotove shumë sensuale./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet