Lajm

Mezi Pritën Të Dilnin Nga Programi/ Melisa Me Andin Dalin Sërisht Bashkë: Jam e gatshme Për

Andi dhe Melisa janë takuar me njëri-tjetrin pas daljes nga emisioni i njohur i përputhjes së çifteve. Në një video të publikuar nga Andi shihen që dyshja kanë dalë për kafe.Në videon e tij, Andi thotë se:Shikovide me oposhte:/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet