Lajm

I merr celularin të dashurit, shokohet nga biseda që i gjen me gruan e fejuar

Ajo ka dërguar bisedat në redaksinë e JOQ.al, ku shihet se gruaja tjetër i ngacmon të dashurin, duke kërkuar me ngulm që të takohen dhe të realizojnë “skenat” e shfrenuara të dashurisë.Shikovid/Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet