Lajm

Bora Zemani zbulon sekretet e Përputhen 40/ Një grua e ka sjellë e bija të gjejë burrë: I paska mbetur e ëma në derë

Bora Zemani tregon se janë në fazën përfundimtare të përzgjedhjes së kandidatëve të emisionit më të ri në Top Channel. Sipas Borës, ka pasur kandidatë shumë interesant. “Kemi afruar dhe ditën e fillimit, pasi pothuajse jemi gati”, /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet