Lajm

Biznesmeni “I Pangopur”, Jeton Me Gruan Dhe 30 Të Dashurat E Tij Dhe Kërkon Sërish

Biznesmeni i duhanit Travers Beynon jeton në në Australi së bashku me gruan e tij 27-vjeçare Taesha, dhe me dy të dashura të tjera të përhershme, Nisha 22 vjeç dhe Krystal 21 vjeç.E megjithate, ai duket se eshte i “pangopur”./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet