Lajm

21-Vjeçarja Nënë E 2 Fëmijëve I Jep Fu Nd Jet Ës, E Motra Prek Me Fjalët: Kishte Një Jetë Të Vështirë, U Lodh

Qindra njerëz kanë ndarë kujtimet e tyre për Sophie në rrjetet sociale që pasi ajo u largua nga jeta në mënyrë të papritur. Sophie ka lënë pas dy fëmijë të bukur Jake, dy vjeç dhe Riley, katër vjeç./Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet