Lajm

17-Vjeçarja Nga Gjilani Thotë Se I Fejuari E Detyroi Të Bënte M ar rëdhënie Me Shokët E Tij

Por një 17 vjeçare nga Gjilani nuk deshi të martohej me personin që ishte e fejuar dhe kishte vendosur që të braktisë familjen e të largohej me të dashurin e saj, në mesnatën e 23 shkurtit.Pasi prindi i saj kishte lajmëruar rastin /Pak sekonda pasi ta kaloni marketingun shfaqen pamjet