Lajm

RRËFlMl i 29 vjecares:’Ma HODHl, rashë në DASHURl me BURRlN e martuar’

RRËFlMl i 29 vjecares:’Ma HODHl, rashë në DASHURl me BURRlN e martuar’

Një vajzë ka rrëfyer historinë e saj të dashurisë. Ajo ndihet në dilemë se çfarë të bëjë me lidhjen e saj pasi ka zbuIuar se i dashuri është i martuar..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…