Lajm

Nuk u kursye hiç fare/ Gazetarja shqiptare e thotë hapur: Edi Rama më argëton shumë kur më…

Nuk u kursye hiç fare/ Gazetarja shqiptare e thotë hapur: Edi Rama më argëton shumë kur më…

Gazetarja Aulona Musta u shpreh në Spotlight se një nga politikanët që e argëton më së tepërmi, sa i përket postimeve në rrjetet sociale, është kryeministri Edi Rama..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…