Lajm

“Kam ‘rr.ëmbyer’…”- Aktorja e Portokallise tregon për herë të parë e përl.otur momentin e vështirë pas divorcit

“Kam ‘rr.ëmbyer’…”- Aktorja e Portokallise tregon për herë të parë e përl.otur momentin e vështirë pas divorcit

Arjola Demiri, nënë e tre fëmijëve teksa ishte e ftuar në “E ardhmja është vajzë”, vendosi të fliste për momentin më të vështirë të jetës së saj pas divorcit..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…