Lajm

Jeton në Kanada, shqiptarja tregon si reaguan kur u martua me një burrë me ngjyrë: Nuk e donin se nuk ishte shqiptar!

Jeton në Kanada, shqiptarja tregon si reaguan kur u martua me një burrë me ngjyrë: Nuk e donin se nuk ishte shqiptar!

Në një lidhje me Skype në “Abc-ja e mëngjesit”, Arjola rrëfeu se si lindi historia e tyre e dashurisë teksa tha se njihen që nga shkolla e mesme..…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…