Lajm

HABlT Roza Lati: I kam parë PRlNDËRlT e mi duke u..

HABlT Roza Lati: I kam parë PRlNDËRlT e mi duke u..

Moderatorja Roza Lati gjatë një interviste në emisionin “Dritare me Rudinën” e ka treguar hapur se i ka parë prindërit e saj duke u konfIiktuar. T.…Ndiqen! videon per te kuptuar se per qfare behet fjale:Ju ftojmë të hapn! market!ngu^n për pak sek’onda dhe shfaqen pamjet ekskluz!ve…